کنسرت متفاوت بنیامین بهادری در تبریز

بنیامین بهادری در حالی در تالار پتروشیمی تبریز روی صحنه رفت که دمای هوای این شهر به حدود منفی شانزده درجه سانتیگراد رسیده بود و یخبندان شدیدی در این شهر حاکم بود. این کنسرت ازسوی موسسه آوای باران و تهیه کنندگی منوچهر حسنی روی صحنه رفت .

بنیامین بهادری همچون کنسرت تهرانش با قطعه «یه بار دیگه اشتباه کن» کنسرتش را آغاز کرد و در همان ابتدای صحبت هایش روبه حاضرین در سالن گفت: «تبریز به شهر شعر و ادبیات مشهور است و من هم چون مادری آذری دارم، خودم را به نوعی همشهری شما می دانم و از اینکه همشهری هایی تا این حد با فرهنگ غنی دارم، به خودم افتخار می کنم.» بنامین ادامه داد: «همیشه از اجراهای تبریز خاطرات زیادی در ذهنم مانده و امیدوارم امشب هم اجرایی قوی و پرانرژی را با هم داشته باشیم». عاشق شدم، کجای دنیای، آشوب، تنگ غروب، مدار، تله پاتی، لیلی در پائیز،خاطره ها، دوری، رباط، عشق داغ من، هفته عشق، عشق احساسه، لکنت و… از جمله قطعاتی بودند که این خواننده در کنسرت تبریز اجرا کرد.

بنیامین همچنین در این کنسرت برای نخستین بار قطعه جدیدش «پریزاد» را نیز به صورت زنده اجرا کرد. این خواننده در هنگام قطعه «چند متر مکعب عشق» از حاضرین خواست با همخوانی و نور موبایل های خود او را همراهی کنند و گفت: «می خواهم با هم سوار قطاری شویم و به سمت بهشت حرکت کنیم. آنجایی که همه عشاق به معشوقه هایشان رسیده اند و امشب همه با هم برای بهترین حس دنیا که عشق است بخوانیم و سعی کنیم با صدای بلند به همه آنهایی که کنارمان هستند و آنهایی هم که نیستند بگوئیم دوستشان داریم.»

همخوانی جالب دوستداران بنامین در تبریز باعث شد این خواننده به وجد بیاید و با انرژی تمام ادامه کنسرتش را با اجرای مجدد قطعه «تله پاتی» و «خاطره ها» به اتمام برساند.

برای بنیامین عزیز آرزوی موفقیت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *