آخرین وضعیت استاد محمدرضا شجریان + عکس

 

1

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت از زمانی که استاد محمدرضا شجریان به ایران بازگشته اتفاقات خوبی صورت گرفته است.

علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر ارشاد درباره وضعیت محمدرضا شجریان گفت: خدا را شکر حال استاد خوب است، البته درمانشان در حال انجام است و از زمانی که به ایران بازگشتند اتفاقات خوبی نیز صورت گرفته است.
او ادامه داد: تحلیل ما این بود که حضور آقای شجریان در ایران به دلیل اینکه در کنار خانواده و در فضای کشور قرار بگیرند قطعاً به لحاظ روحی برایشان بهتر خواهد بود و خوشبختانه همینطور هم شد.
معاون امور هنری با بیان اینکه در این چند روز وضعیت آقای شجریان بهتر شده، افزود: باید بدانیم که استاد دچار بیماری هستند و مشکلاتی نیز وجود دارد. ما جلساتی را با آقای نوربخش و همایون شجریان داریم و مراحل درمان را پیگیر هستیم.
مرادخانی خاطرنشان کرد: آقای هاشمی وزیر بهداشت و همکارانشان در منزل استاد پیگیر مراحل درمان این هنرمند هستند. البته قرار است اگر نیاز به اطلاع‌رسانی باشد، آقای همایون شجریان در این زمینه اقدام کنند و اگر چنانچه لازم به اطلاع‌رسانی بیشتر نیز باشد در آینده اعلام خواهیم کرد.
او در پاسخ به این سؤال که انشاا.. به بهبودی استاد شجریان آیا مجوز برگزاری کنسرت به ایشان داده می‌شود یا خیر گفت: انتظار جامعه باید یک انتظار واقعی باشد. آقای شجریان در حال حاضر نیاز به درمان بلندمدت دارند که قسمتی از آن در خارج از کشور انجام شده و باید بقیه مراحل پیگیری شود. وقتی وضعیت‌شان به یک حالت قابل قبول رسید؛ بیشتر درباره برگزاری کنسرت توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

برای این هنرمند بزرگوار کشورمون آرزوی سلامتی می کنیم و امیدواریم هر چه سریعتر شاهد کنسرت های بی نظیر ایشان باشیم.

shajarian

استاد شجریان و پسرشون همایون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *