گلایه های رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری توانای کشورمان که از چند وقت پیش با برنامه پرطرفدتر خندوانه مهمان خانه های ایرانیان است با انتشار یک عکس و متنی نسبتا بلند و بالا در صفحه شخصی اش علاقه خودش رو نسبت به مهران مدیری عزیز ابراز داشته و از برخی افراد که در تلاش برای حاشیه سازی هستند گلایه کرده.

متن و عکس منتشر شده توسط رامبد جوان به شرح زیر است:

PhotoGrid_1472620386151

PhotoGrid_1472620354914

متن منتشر شده توسط رامبد:

سلام رفقا

عزیزان چند وقتیه که براتون چیزی ننوشتم.

1.خدایا ما رو غنی تر و عمیق تر و مدبر تر کن.تعدادی از شما عزیزان دلتون جنگ می خواد تماشا کنین.دلتون می خواد آدمای محبوبتون مثل گلادیاتور ها بیفتن به جون هم و شما فریاد بزنین اره بکشش!!!

باید این توضیح رو یه بار برای همیشه بدم که من به این دنیا نیومدم که با چیزای خوب بجنگم به دنیا نیومدم که مهربونی و خنده رو خراب کنم.

یه دور من و عادل رو در برابر هم قرار دادن و این رقابت شوخ طبعانه با حمایت های زشت داشت تبدیل می شد به یک جنگ.در صورتی که من و عادل از رفقای قدیمی هستیم و هردومون از موفقیت هم لذت می بریم.

حالا هم مهران عزیزم که برای من و هممون بسیار محترم و عزیزه.اگر کمی گفت و گوها و مصاحبه های من از 10سال پیش تا الان بررسی کنین می بینین که همیشه ازش به عنوان نابغه تلویزیون یاد کردم.

ترک سیگارم برام خیلی مهمه و دلم می خواست به همه اعلام کنم.

اما تا دیروز چیزی راجع به سیگار کشیدن مهران عزیزم نمی دونستم.بدیهیه که ساده لوحانه ترین فکر اینه که من بخوام به کسی تیکه بندازم یا حسودی کنم. اونم به مهران عزیزدل هممون، سعی نکنین آدمایی که دارن براتون کار می کنن رو در برابر هم قرار بدین بی نتیجه است.

2.دوستون دارم حتی اگه بعضی وقتا مثل بچه های دوساله فکر کنین.

برای رامبد جوان و مهران مدیری آرزوی موفقیت و سربلندی داریم و امیدواریم پر انرژی به فعالیت هاشون برای مردم عزیز ایران ادامه بدن.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *